Firma budowlana RB Invest Sp. z o.o. oferuje usługi budowlane, usługi transportu budowlanego oraz usługi sprzętem budowlanym na terenie woj. pomorskiego. Oferta kierowana jest do klientów indywidualnych, deweloperów, przedsiębiorców oraz instytucji państwowych.


Na regionalnym rynku budowlanym działamy od 2006 roku. Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Realizujemy zarówno małe inwestycje dla klientów indywidualnych, jak i duże dla deweloperów i klientów biznesowych. Budujemy domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne i całe osiedla mieszkaniowe, a także obiekty komercyjne, handlowe, przemysłowe oraz obiekty użyteczności publicznej.
Działamy jako generalny wykonawca inwestycji budowlanych współpracując z lokalnymi deweloperami oraz wykonujemy zlecone prace budowlane, dekarskie, ocieplenia i elewacje oraz prace ziemne, takie jak niwelacja terenu, wykopy pod fundamenty czy układanie kostki brukowej.
 

Najwyższy
standard
usługPrace realizujemy według wszystkich dostępnych technologii z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów budowlanych. Dochowujemy wszelkich standardów jakości i rzetelności.
Zatrudniamy wykwalifikowanych inżynierów i wysokiej klasy pracowników budowlanych, specjalistów w swoim fachu: zbrojarzy, murarzy, tynkarzy, cieśli, dekarzy i innych pracowników, którzy tworzą zgrane brygady budowlane, zdolne do sprawnej i szybkiej realizacji powierzonych im zadań.
Posiadamy własną bazę sprzętową, dzięki której jesteśmy w stanie szybko i sprawnie realizować zarówno małe jak i duże inwestycje, łącznie z budową całych osiedli mieszkaniowych.

Inwestycje zrealizowane przez naszą firmę

Zobacz zrealizowane inwestycje!ZOBACZ REALIZACJE